SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera katin e shtepis ne Tasligje
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
133169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera katin e shtepis, kati ka hyrje te veqat ,posedon sallon te lidhur me kuzhinsi dhe ballkon ,3 dhoma gjumi,banjo,nxemje qendrore ,kompet emobiluar

Na kontaktoni :
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »