SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
133171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka ne dispozicion dhome dite dhe dhome gjumi,informata 045 980 111(viber) ose 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »