SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 200 dhe 400m2 ne Dardani mbi kurriz!Delta
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
ID e produktit :
133180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka tri kate,katii pare posedon 200m2 ndersa i dyti dhe i treti nga 100m2.Shiten edhe ndarazi,informata 044 249 654(viber) ose 045 980 111(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »