SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE SEMITRONIX Banesa posedon 60m2 ne katin e - 1 -
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE SEMITRONIX
Banesa posedon 60m2 ne katin e - 1 -
Banesa esht komplet e mobiluar dhe jan fare e hiq te perdorura
Banesa ka ket renditje
- nje Dhoma te gjumit
- Nje sallon me kuzhin
- Nje Banjo madhe
- nje Koridor
- nje Taras { ballkon }
Banesa nodhet ne katin 1
Banesa posedon Lift
Banesa posedon sigurim 24/or
Banesa posedon kamera sigurimi
Banesa posedon parking nen toksor
Banesa posedon nxemje qendrore
Banesa shitet me nje super qmim per vetem
37500mij euro komplet siq po e shifni ne foto ju faliminders ju mir presim ne punojm per ju 24/or andaj mos hezitoni na Kontaktoni .
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebookwww.facebook.com/ornela.gashi.5811 
apo te na shenoni Ne imell add -agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel +37744699964 dhe +38649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret AGENCY HOME V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »