SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE MARIGONA RESIDENCE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
133210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet shtepia me qira ne lagjen Marigona Residence.
Shtepia ka 174 m² dhe ka ketè renditje:
Kati 1:
Salloni me kuzhinè e trepezari dhe 1 banjo.
Kati 2:
3 dhoma gjumi dhe 1 banjo.
2 ballkona
Podrum 25 m².
Komplet e mobiluar!
Kopshti i rregulluar me shije, park per femijè. siguria ne nivel e ofruar nga Marigona Residence, mirèmbajtje, ujè 24 h, parking te mjaftueshem, etj.

Çmimi: 800€

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »