SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZYRE ATRAKTIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
133225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera zyrja ne qender te Prishtines, e renovuar ne teresi me orientim te shkelqyer. Lokacioni i zyres, gjendet ne udhekryq tek Menza e Studenteve.

Eshte e ndare ne 3 hapsira(dhoma). Muret jane te renovuara komplet me termoizolim. Ka dy invertora(klima). Ka rezervar uji per furnizim 24h me uje.Hymja e nderteses, do te jete per pak dite, e mbyllur dhe me interfon. Korridoret e nderteses do te jene te lyera.

Tel: 049 223 216
Informata rreth publikuesit
Oket
Prishtinë
+38649111877
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »