SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen "DARDANIA"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
133274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leoshoj banese me qera ne lagjen "Dardania" te parku afer shkolles fillore Dardania. Banesa eshte ne katin e 2-te ka ka dy dhoma,sallon,kuzhine,banjo, 2 terasa eshte e mobiluar komplet dhe shume e pershtatshme per banim . nr kontaktues 049100069 viber.+38649100069

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »