SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera siperfaqja 40 / 80 ose 120 M2 ne rrugen kryesore Nena Tereze
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
133287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qera ne rrugen kryesore NENA TEREZE, ish ''banka ekonimike'' pak para rrethit, afersisht 100 M nga Viva Fresh Store.
Qmimi sipas marrveshjes dhe nevojes se hapesires, ka mundsi te mirren 40M, 80M2 ose 120M2.
40m2=275Eur/muaj
80m2=475 Eur/muaj
120m2=675 Eur muaj
Qmimi (negociohet) sipas marrveshjes, varesisht nga hapesira e nevojshme ju falemnderit per kohen ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Fushë Kosovë
045-828-860
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »