SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal/Depo me qera ne Fushe Kosove
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
133291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap 40 m2 Lokal / Depo Rr. Nena Terez Fushe Kosove, Lokali gjindet te ''ish banka ekonomike" ne bodrum posedon dritare ka kyqje ne te dy anet e objektit dhe esht shum funksiona per ndonje depo apo edhe ndoj veprimtari qe nuk kerkon me doemos te gjindet skaj Rruges(Zyre, sonyplay station ose diqka tjeter), Lokali esht pak si mrena siq shihet ne foto, dhe per ate arsye esht me ket qmim. Ju flm presim te interesuar serioz.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Fushë Kosovë
045-828-860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »