SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne objektin Lesna Riera
Çmimi :
€760.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa esht 87.16 m2 me 2 dhoma gjumi banjo wc ka ne 2 anet pamje po ashtu ka dhe 2 ballkona me dritare te trefishta kunder zhurmes per me shum info 045 601 220
Informata rreth publikuesit
rexh
045601220
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »