SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA PER FEMRA - Studente
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
133356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LSHOHEN ME QERA :

1.. DHOMA PER TRE PERSONA – 45 EURO /PER PERSON
2. DHOMA PER DY PERSONA – 50 EURO /PER PERSON
3. DHOMA PER NJE PERSONA – 80 EURO /PER PERSON

Ne çmim janë përfshi këto shpenzime :
• Ngrohja qendrore dhe Uji sanitar - i ngrohtë ( shtëpia ka ngrohje vetanake)
• Rryma elektrike 24 ore (shtëpia ka furnizim nga rrjeta dhe vetanak)
• Ujë 24 ore nga rrjeti dhe vetanak
• Largimi I mbeturinave.
• Internet wireless.

Dhomat kanë sipërfaqe 12, 15 dhe 20 m2 dhe janë te mobiluara.
Dhomat kanë hyrje te veçante. Shtëpia është e qete, e përshtatshme për mësim dhe ekonomike për buxhetein e studenteve. Janë komfore sidomos gjate sezonit te dimrit sepse banesa ka ngrohje qendrore vetanake.

Te interesuarit mund te paraqiten ne numrat:
(Viber) +386 49 588 138 dhe 045 914 263
Informata rreth publikuesit
Banesa
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »