SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 87m2 kati i 9-te, te Lesna ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 87m2 ne katin e 9-te, Kompleksi Riera, ndertim i Lesnes, ne lagjen Kalabria. Banesa ka pamje nga rruga kryesore per Veternik dhe ka poziten me te mire ne objekt e vendosur ne Lindje-Perendim. Banesa ka keto hapsira:
- sallon me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- ballkon i madh
- koridor
Ne ballkon ka dalje nga dhoma e dites dhe nga dhoma e gjumit.
Objekti posedon te gjitha dokumentet, eshte me leje te rregullt ndertimi dhe pritet te kryhen ne fund te vitit 2016.
Qmimi 750 euro per m2,

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »