SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komplet e pa banuar me pare.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 shumë e këndshme në lagjen "Lakrishte"në Prishtinë.
67m²│1 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 Dhome e Dites me Kuzhine /Kati 7│Mobiluar
▁▁▁
Banesa gjendet në lagjen Lakrishte në Kompleksin "Ramiz Sadiku New Co,Prishtine afer Euro Printit dhe NLB.

Çmimi: 450 €/muaj (i negociueshëm)
Për më shumë informata:045/498-126

Available flat for rent 1+1,very pleasant in “Lakrishte”in Pristina.
67m²│1 Bedroom, │1 Bathroom, │1 Day Room with Kitchen, │7th floor,Elevator Works.
Apartment is located in the center of Pristina complex “Ramiz Sadiku New Co” close to NLB Bank and Euro Print.
Price : 450 € per month(negotiable)
Owner : Venera B
For more information:045/498-126
Informata rreth publikuesit
Venera
Pristina
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »