SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender te Dodona!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
133375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon nje dhome gjumi dhe dhome dite,eshte e pajisur me te gjitha mobilet e nevojshme,jeni te liruar nga shpenzimet e ujit dhe mbeturinave.informata 045 980 111(viber)ose 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »