SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Bregun e Diellit
Çmimi :
€61,100.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
133378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 47 m2 Neto në Bregun e Diellit në rrugën Mehmet Gradica, përball barnatores “Kavaja”

Banesa është në katin e gjashtë, banesa gjendet përball komleksit Ontex është shumë afër supermarketit VivaFresh ka parking rrugor dhe është lagje shumë e qetë,nxemja qendrore është me Termokos.
Organizimi i banesës:

1 Sallon
1 Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 korridor

Çmimi i banesës në shitje është 1200 € m2 pa mobilje ndërsa me mobilje 1300 € m2

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.650204, 21.168683

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »