SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:04
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton.
Banesa gjendet në lagjen Pejton, afër Ambasadës së Shqipërisë, është tërësisht e mobiluar, ka siguri dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

NË ÇMIM JANË TË PËRFSHIRA TË GJITHA PAGESAT (RRYMË, UJË, MBETURINA)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »