SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 ne Qender, perballe Hotelit "Sirius".
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
133382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender, perball Hotelit "Sirius".
Banesa eshte ne rrugen "Agim Ramadani", ne katin e dyte, me siperfaqe prej 80m2 ne dokumente ndersa faktike rreth 100m2. Banesa ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, depo dhe dy ballkona.
Banesa eshte ndertim i vjeter.
Çmimi eshte 180000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »