SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 74m2 me qera Bregu i Diellit.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 74m2 me qera Bregu i Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër Qebaptore Prizreni (te Xhambazt), është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Dhomë pune
1. Banjo
1. Shpajz (depo)
1. Koridor
1. Ballkon
1. Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »