SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj cimere (vajza) per banim- Lagja Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj cimere-vajza per banim*
*Banesa gjindet ne Lagjen e spitalit (afer EULEX) si dhe shume afer Fakultetit te Mjekesise dhe Fakultetit Teknik.
*Banesa gjindet ne katin e trete, dhe ka dy dhoma gjumi si dhe sallon dhe banjo dhe ballkon.
*Shume afer per studenta te fakultetit mjekesise dhe teknikut.
*Çmimi me marreveshje


Kontakt:
Sara: +37745924048 dhe viber i njejti numertagg: banesa me qira, qera, cimere, bashkbanuese, mjekesi, teknik , fakulteti, qkukPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
37744881432
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »