SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 5 Mati 1
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
133412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Te Shkolla Milenjumi 3), me sipërfaqe 88m2 në katin e 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 lifta në objekt , ka ujë 24H, ka parking të veqant për banor. Banesa është me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te noteri e gatshme për banim.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 58.000€.

+38649701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »