SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qera te Minimaxi Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
133416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qera ne Arberi afer Minimaxi Shtepija esht 3 katshe dhe podrumi.
Kati i 1: 130m2 Dhom dite+ kuzhin, 3 dhoma te fjetjes koridor ballkon dhe banjo.

Kati i 2: 130m2 Dhom dite+ kuzhin, 3 dhoma te fjetjes koridor ballkon dhe banjo.

Kati i 3 : 130m2 Dhom dite+ kuzhin, 3 dhoma te fjetjes koridor ballkon dhe banjo.

Podrumi 2 dhoma, banjo. Nxemje me rrym dhe me dru, rezervar te ujit,

Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber:+377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »