SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohej banes me qira e cila gjendet ne Bregun e Diellit afer Xhambazeve ne Prishtine . Banesa eshte e mobiluar
Banesa posedon:
- dy dhomave te fjetjes
- sallonin dhe kuzhinen
- banjo
- nje ballkon .
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 16 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »