SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qënder, Prishtinë | M1
Çmimi fillestar :
€330.00
Ju kurseni :
€30.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€300.00 Çmimi rritet në €330.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Prishtinë, Qender, mbrapa Zahir Pajazitit, kati i III-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë+ trapezari, nje dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
Ndertim i vjeter e renovuar dhe mobiluar komplet.
Çmimi: 330€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »