SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA S . SPORT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
133422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Sllovenia Sport (përball studio Veranda ) , kati : Parë ( I ) .
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , salloni , kuzhina ndaras , koridori , ballkoni dhe shpajzi .
( E pajisur me alarm , kamera dhe rezervuar t ujit ) .
Çmimi : 500 €
Tel : 044 260 024
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »