SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagje te Spitalit rr. Muharrm Fejza ,kati IV, Po ashtu garazh nentoksore dhe depo, ashensor nga garazha deri ne banes.Banesa eshte komplet e mobiluar
Banesa posedon:
- dhome dite
- 2 dhoma gjumi
- kuzhin
- koridor,
- banjo dhe
- ballkon
Qmimi 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »