SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Arberi_moderne
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne Lagjen Arberia perballe Stacionit te trenit. Banesa eshte e mobiluar,ndodhet ne katin e dyte me pamje drejte qytetit,
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon te madh e kuzhine
- banjo
- korridor dhe
- terrace te madh
Çmimi eshte 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 0 019 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »