SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi_sistem banesor me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepi me qira te sistemit banesor, objekt(shtepi) e cila ka 8 banesa te ndara, dhe cdo banese ka hyrjen e vet te vecant, dhe oren e rrymes te vecant). Banesa ndodhet ne katin 2 te shtepise. Eshte e mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- Sallonin
- Kuzhinen
- 1 dhome gjumi
- Banjon
- Ballkonin dhe
– Shpajzi
Qmimi 230 euro dhe rrymen duhet te paguaje, ndersa ngrohja, uji dhe mbeturinat I mbulon pronari I baneses apo qira-dhenesi.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »