SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
133431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia

2kateshe + podrum dhe garazhe.
3dhoma gjumi + sallon me kuzhine.
Shtepia ka nxemje qendrore.
Posedon gjitha elementet percjellese.

Gjendet Universitetit Publik “Kadri Zeka” – Gjilan.

Per informata shtese:
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »