SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 60m2 me qera në Bregun e Diellit.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 60m2 me qera në Bregun e Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër Ambullantës dhe Qendrës Tregtare, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ka ujë 24/7 dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Terasë 30m2

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »