SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Banesen me Qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira. Banesa eshte ne Bregun e Diellit afer ambulantes dhe qendres tregtare.
Banesa ka 1 dhome, kuzhine, ballkon dhe eshte ne katin e pare. Ka nxemje qendore dhe eshte e mobiluar me te gjitha orendite dhe pajisjet. Per familjare!
Cmimi i qirase 200 Euro
Informata rreth publikuesit
Burim
045322000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »