SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Bill Cllintoni
Çmimi :
€50.60
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
133444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 46m2 Neto në rrugën Bill Clinton, përball “Keds-it”

Banesa është në katin e dhjetë, banesa gjendet përball supermarketit Albi ka parking rrugor,nxemja qendrore është me Termokos.banesa i ka 46m2 Neto pa e llogaritur shpajzin dhe ballkonin.

Organizimi i banesës:

1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Korridor
1 Ballkon

Çmimi i banesës në shitje është 1100m2

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.655525, 21.156508

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Sheshi Bill Klinton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »