SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dragodan/Arberi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Dragodan/Arberi, komode, mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- ballkon
- koridor
- banjo
Qmimi 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »