SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Trojet ne rr.Qarkore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
133469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Trojet ne rr.Qarkore

8.3ari dhe 7ari

Te pershtatshme per ndertim – Banim dhe afarizem.
Trojet kane qasje ne rruge kryesore, afer Tregut te Veturave.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per me shume info:
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »