SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE ULPIANE
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
133484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE ULPIANE

• ULPIANE NDERTIM I VJETER
• Banesë e mobilume
• Kati 4
• 37m2
• Sallon me kuzhine, shpajz (depo)
• Dhom gjumi
• Banjo


Çmimi 47000 euro

Shitet banesa ne lagjen ULPIANA banesa është ndërtim I vjetër banesa është e renovuar dhe e mobiluar, banesa është me pamje nga lindja e dellit posedon parking te mjaftueshëm dhe ka këtë renditje: Sallon me kuzhine, shpajz, një dhomë, banjo, BANESA NUK PO POSEDON BALLKON, banesa është ne katin e fundit kati 4 banesa lift nuk ka.
Banesa është ne rrugën kryesore afër ish hotel BACIT, ose ALBI MARKET.

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 #viber
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmeria
Prishtinë
+37745688151
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »