SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE DARDANI - TE SANTEA
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Dardani me saktesishte te Santea. Banesa gjindet ne katin e V (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa eshte e rregull me dokumentacion, i ka 58m2 ne letra mirepo te shfrytezuara jan 64m2

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail:bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »