SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Kalabria
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
133502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 46 m2 në Kalabri te banesat e “EXDC 2”.

Banesa gjendet afër “Dogana e Kosovës” dhe shumë afër UBT-së Posedon 61 m² është në katin e shtatë..Banesa posedon air conditioner,TV,komplet pajisje të kuzhinës(makinë për larjen e enëve,shporet,frigorifer,si dhe makinë për larje të rrobave.

Organizimi i banesës:

1 Dhomë të ditës
1 Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Korridor
1 Ballkon.

Banesa është ndërtuar në vitin 2012, është e mobiluar në mënyrë moderne,ka lift dhe ngrohja është e lidhur nga ngrohtorja e qytetit Termokos.

Çmimi i banesës është 58.000 €

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat:
42.646583, 21.153409
Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »