SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shititet banesa 2 dhomshe 65m2 kati 4 lagja Mati 1
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
133513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Te Shkolla Milenjumi 3, Afër Servisit përparimi), me sipërfaqe 65.5m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhom të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 lifta në objekt , ka ujë 24H, ka parking të veqant për banor. Banesa është me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te noteri e gatshme për banim.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.000€.

+38649701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »