SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qera banesa afër shkollës fillore Ismail Qemali
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin Përdhesë rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës Ismail Qemali
- Banesa është me sipërfaqe 70 m2, ka dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo.
-Banesa është komplet e mobiluar. Dhe ka ujë 24 orë sepse ka instaluar sistemin e hidroforit.
Qeraja mujore është 220.00 euro, ku 170.00 euro përfshinë qeran për banesë ndërsa 50.00 euro përfshinë shpenzimet mujore (rrymë, ujë, pastrim dhe mirëmbjatje të objektit)
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »