SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Apo bejmndrrim apo dhe kemi mundesi peritje per pages per nje banes 132m2 qe posedojm ne Prishtin ne lagjen Tophane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
132 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESIM BEJM NDRRIM APO PRESIM DHE PER PAGES PER BANESEN QE NODHET NE TOPHANE NE PRISHTIN
BANESA KA 132m2

AGENCY HOME VIP Shet Apo bejmndrrim apo dhe kemi mundesi peritje per pages per nje banes qe posedojm ne Prishtin ne lagjen Tophane ne rrugen Lidhja e prizerenit
Banesa ka ket renditje
- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon me kuzhin
- 2 koridora
- 1 banjo madhe
- 1 wc
- shapjz {depo}
- nje taras madhe

Banesa esht e perfunduar dhe gaqme per banim askush nuk ka jetu ne te tani po sa esht perfunduar
Banesa posedon lift
Banesa ka nje infrastruktur te plot
Andaj ju qe keni deshir ta keni nje banes ne 9 kat me pamje fenomenla nga komplet qyteti me lift te garantuar 24/or
ju qe deshironi nje banes me 3 dhoam gjumi
ju qe deshironi nje banes ta bleni me pritje
ju qe deshironi ta ndrroni em ndoj nje met vogel me ndoj vetur apo diq til
ju qe nuk i posedoni te gjitha paret dhe deshironi te presim per pages ju mir presim ne gjdo koh

Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »