SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET 1hektar tok ne fshatin Dreje kk Istog Toka nodhet ne rrugen krysore gjyrakovc Klin Toka posedon mbi 150 metra fetyr ne rrugen.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
133570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET 1hektar tok ne fshatin Dreje kk Istog
Toka nodhet ne rrugen krysore gjyrakovc Klin
Toka posedon mbi 150 metra fetyr ne rrugen krysore
Toka ka nje super qmim dhe shitet me marveshje ne menyr urgjente
Toka ka dukumentacjon 1/1 perkthimi i me nje hershem
Toka ka infrastruktur te plot
Uj
RRym
Qasje ne rrug krysore me mbi 150m
Toka esht e peshtatshme dhe per shum veprimtari biznisore
Andaj ju qe deshironi 1Hektar tok me ne super qmim urdheroni dhe bindunu ju mir presim
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »