SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Lokali me qira në Lakrishte
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
133603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Bulevardin Bill Klinton , në Prishtinë, përballë Stacionit Policor Jugu në kompleksin(ish NoviDomi).
Lokali gjendet në rrugën kryesore, në katin e parë,lokali ka një sipërfaqe prej 30 m². Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.
Çmimi i lokalit është 150 € në muaj.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.653621, 21.151445

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »