SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Bregun e Diellit 850€/m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
133605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 65m2 në Bregun e Diellit 2 te banesat e bardha Banesa Posedon; Sallon Kuzhinë Dhomë Gjumi Ballkon Banjo/Wc Shpajz Banesa është e rregulluar dhe shitet komplet e mobiluar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardijan
Prishtinë
045672623
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »