SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QERA TEK SHESHI E PERSHTATSHME PER ZYRE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
133612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET SHTEPIA ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES E PERSHTATSHME PER ZYRE RRUGA SYLEJMAN VOKSHI NR.42, MBRAPA PERMENDORES SE ZAHIR PAJAZITIT.
SHTEPIA KA 11 ZYRA, NGA NJE WC PER CDO KAT, KA HAPSIRE SHTESE PER ARHIVIM TE DOKUMENTAVE, KA NJE MINIBODRUM NE TE CILIN ESHTE E VENDOSUR KALLDAJA DHE REZERVOARI I NAFTES PER NXEMJE QENDRORE E CILA MUND TE PERDORET EDHE SI NJE DEPONI E VOGEL PER GJERA TE TJERA SIPAS NEVOJES, I TERE OBJEKTI DMTH KA NXEMJEN QENDRORE VETANAKE, SI DHE KA NEPER SECILEN ZYRE KONDICIONERIN (KLIMEN).
OBJEKTI KA EDHE OBORRIN E VET KU MUND TE PARKOHEN AFERSISHT 10 MAKINA.
OBJEKTI ESHTE I RRETHUAR ME RRETHOJE METALIKE.
MUND TE KONTAKTONI NE CDO KOHE PREJ ORES 10-20 CDO DITE
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
+37744118511
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »