SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira lokali 45m2 ne lagjen Arberia
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:25
ID e produktit :
133615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 45 m2, afer hotel Adria ne lagjen Arberia ish Dragodani. Lokali eshte i pershtatshem per zyre e veprimtari tjera afariste, eshte ndertim i ri, i mobiluar dhe i gatshem per pune.
Qmimi eshte 280 euro. qmimi i diskutushem.
Jepet per periudhe te gjate kohore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »