SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 140m2 me qera në Aktash.
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
133621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 140m2 me qera në Aktash.
Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër Sallës së sporteve 1 Tetori, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. WC
1. Koridor
1. Shpajz (Depo)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »