SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 80m2 me qera në Mati 1-Standard.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qera në Mati 1-Standard.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin DAFINA (STANDARD), është tërësisht e mobiluar, ka ujë (të ftohtë dhe të ngrohtë) 24/7, ngrohje qëndrore Qëndrore, parking rrugorë të mjaftueshëm dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
1. Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »