SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Lokal 80m2 me qera në Qendër, afër res. PISHAT.
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:47
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
133633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 80m2 me qera në Qendër, afër res. PISHAT.
Lokali gjendet në Qendër, afër Restaurant PISHAT (Mrapa ProCredit Bank), ka ngrohje Qëndrore me qytet (Termokos), mund të shfrytëzohet për lokal si dhe për zyre dhe është në katin -1.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »