SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Ulpianë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82.5 m²
ID e produktit :
133666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa

Pozita: Ulpianë D4 H1/8, Prishtinë
Kati: 1-rë
Posedon: Dhomë Dite + Kuzhinë + Trpezari +
Shpajz, Holli, 2 Dhoma Gjumi, Banjo
me Reservoar Uji 200L, Ballkon dhe
Bodrum.
M2: 63.0 m2 neto
82.5 m2 bruto


Shitet e mobiluar.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
Prishtinë
049/622626
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »