SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lakrishte
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
133679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka sallon dy dhoma , korridor me hapsir te madhe kuzhin , dyr dhe dritare me izollim dera hyrse e blinduar Ashensor 24 orë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Deçan
044180481
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »