SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Aktash, Rr.”Agim Ramadani”
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
133681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Aktash, Rr.”Agim Ramadani”

Posedon:

• 65m2,
• Kati 7,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë
• Kuzhinë me trapezari,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar.

Çmimi 72.000Є .

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »